Kick-off Projectteam A4 Haaglanden

04-04-2023

A4 Haaglanden

Afgelopen week was het zover; de interne kick-off voor ons Project A4 Haaglanden. Als team kwamen we samen voor het vertalen van onze visie op projectbeheersing naar het plan van aanpak voor Rijkswaterstaat. Praeceptum ondersteunt het IPM-team A4 Haaglanden met onze integrale projectbeheersing. Zo faciliteren we in de besluitvorming die nodig is voor de voortgang van dit complexe project.

In Project A4 Haaglanden dragen we bij aan het oplossen van één van de hardnekkigste fileknelpunten van Nederland. De komende 3 jaren werken we met ons team van ervaren professionals samen met Rijkswaterstaat. We zijn trots op deze opdracht. Ons team kijkt er naar uit om samen met het IPM-team A4 Haaglanden aan de slag te gaan!

Lees hier meer over dit project: https://www.a4haaglanden-n14.nl/default.aspx

Dit artikel delen:

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten